Bültende Maç Arama:
Tarih Ülke Lig Takımlar
08.05 00:00 Mexico Liga Mx Women Toluca W - Guadalajara W
08.05 00:00 Brazil Paranaense 1 Cascavel - Toledo Brazil
08.05 00:00 Venezuela Primera Division Caracas - Mineros de Guayana
08.05 01:00 Panama Liga Prom Costa del Este II - Tauro II
08.05 01:00 Panama Liga Prom Alianza II - Plaza Amador II
08.05 01:00 Panama Liga Prom Panamá City - San Martín
08.05 01:00 Panama Liga Prom Herrera II - Universitario II
08.05 01:00 England Vanarama National League South Braintree Town - Slough Town
08.05 01:00 England Vanarama National League South Chippenham Town - Maidstone United
08.05 01:00 England Vanarama National League South Concord Rangers - Hemel Hempstead Town
08.05 01:00 England Vanarama National League South Dorking Wanderers - Chelmsford City
08.05 01:00 England Vanarama National League South Dulwich Hamlet - Billericay Town
08.05 01:00 England Vanarama National League South Eastbourne Borough - Havant & Waterlooville
08.05 01:00 England Vanarama National League South Oxford City - Dartford
08.05 01:00 England Vanarama National League South St Albans City - Bath City
08.05 01:00 England Vanarama National League South Tonbridge Angels - Welling United
08.05 02:00 USA USL Championship New York RB II - Charleston Battery
08.05 02:00 Panama Liga Prom Independiente II - Atlético Nacional
08.05 02:15 Ert. Venezuela Primera Division Monagas - Metropolitanos
08.05 02:30 Mexico Liga Mx Women Pachuca W - Atlas W
08.05 02:30 New Zealand Regional Leagues Halswell United - Nelson Suburbs
08.05 02:30 USA USL League One Inter Miami II - Union Omaha
08.05 03:00 USA USL Championship Sporting Kansas City II - OKC Energy
08.05 03:00 Ecuador Liga Pro Macará - Deportivo Cuenca
08.05 03:00 Chile Primera Division O'Higgins - Unión Española
08.05 03:00 South America Copa Sudamericana Deportes Tolima - Emelec
08.05 04:30 USA Major League Soccer Real Salt Lake - SJ Earthquakes
08.05 05:15 Australia Victoria NPL Youth League Avondale Heights U21 - Hume City U21
08.05 05:45 New Zealand Regional Leagues South City Royals - Queenstown AFC
08.05 05:45 New Zealand Regional Leagues Green Island - Roslyn Wakari
08.05 05:45 New Zealand Regional Leagues Northern AFC - Otago University
08.05 05:45 New Zealand Regional Leagues Mosgiel - Wanaka
08.05 05:45 New Zealand Regional Leagues Cashmere Technical - Selwyn United
08.05 05:45 New Zealand Regional Leagues Nomads United - Christchurch United
08.05 06:00 New Zealand Regional Leagues North Wellington - Lower Hutt City
08.05 06:00 New Zealand Regional Leagues Petone - Miramar
08.05 06:00 New Zealand Regional Leagues Auckland United - North Shore United
08.05 06:00 New Zealand Regional Leagues Bay Olympic - Western Springs
08.05 06:00 New Zealand Regional Leagues Manukau United - West Coast Rangers
08.05 06:00 New Zealand Regional Leagues Northern Rovers - Hamilton Wanderers
08.05 06:00 New Zealand Regional Leagues Auckland City - Birkenhead United
08.05 06:00 New Zealand Regional Leagues Eastern Suburbs - Melville United
08.05 06:15 Australia South Australia Reserves Premier League Cumberland United Res. - Adelaide Raiders Res.
08.05 06:15 Australia South Australia Reserves Premier League Adelaide United Res. - Blue Eagles Res.
08.05 06:15 Australia South Australia Reserves Premier League Adelaide Comets Res. - South Adelaide Res.
08.05 06:15 Australia South Australia Reserves Premier League Sturt Lions Res. - Adelaide City Res.
08.05 06:15 Australia South Australia Reserves Premier League MetroStars Res. - Croydon Kings Res.
08.05 06:30 New Zealand Regional Leagues Wairarapa United - Wainuiomata
08.05 06:45 New Zealand Regional Leagues Wellington Olympic - Western Suburbs
08.05 07:00 Australia Npl Tasmania South Hobart - Kingborough Lions
08.05 07:00 Australia South Australia Reserves Premier League Adelaide Olympic Res. - Campbelltown City Res.
08.05 07:15 Australia Npl Tasmania Devonport City - Clarence Zebras
08.05 07:30 Australia Northern Nsw Lambton Jaffas - Hamilton Olympic
08.05 08:00 Australia Victoria Premier League 2 Brunswick City - Kingston City
08.05 08:00 Australia Victoria Premier League 2 North Geelong Warriors - Pascoe Vale
08.05 08:00 Korea Republic K-League 1 Daegu - Incheon United
08.05 08:00 Australia Victoria Premier League 2 Langwarrin - Goulburn Valley Suns
08.05 08:00 Korea Republic K-League 1 Jeju United - Suwon
08.05 08:00 Australia Npl Victoria Avondale Heights - Hume City
08.05 08:00 Australia Capital Territory Canberra FC - Belconnen United
08.05 08:00 Japan J-League Sagan Tosu - Sanfrecce Hiroshima
08.05 08:00 Australia Victoria NPL Youth League Green Gully U21 - Eastern Lions U21
08.05 08:00 Australia South Australia State League 1 West Torrens Birkalla - Adelaide Hills Hawks
08.05 08:00 Australia Capital Territory NPL Women Belconnen United W - Canberra W
08.05 08:15 Australia Victoria Premier League 2 Northcote City - Bulleen Lions
08.05 08:15 Australia Victoria Premier League 2 Manningham United Blues - Werribee City
08.05 08:30 Australia Npl South Australian Cumberland United - Adelaide Raiders
08.05 08:30 Australia Npl South Australian Adelaide United || - Adelaide Blue Eagles
08.05 08:30 Australia Npl South Australian Adelaide Comets - South Adelaide Panthers
08.05 08:30 Australia Npl South Australian Sturt Lions - Adelaide City
08.05 08:30 Australia South Australia State League 1 Eastern United - Playford City Patriots
08.05 08:30 Australia South Australia State League 1 Adelaide Cobras - Fulham United
08.05 08:30 Australia South Australia State League 1 Adelaide Victory - Para Hills Knights
08.05 08:45 Australia Queensland NPL Women SWQ Thunder W - Sunshine Coast Wanderers W
08.05 09:00 Japan J-League Nagoya Grampus - Cerezo Osaka
08.05 09:00 Australia Brisbane Reserves Premier League Mt Gravatt Res. - Brisbane Knights Res.
08.05 09:00 Australia Brisbane Reserves Premier League The Gap Res. - Albany Creek Res.
08.05 09:15 Australia Npl South Australian Adelaide Olympic - Campbelltown City
08.05 09:30 Australia Npl Tasmania Riverside Olympic - Glenorchy Knights
08.05 09:30 Australia Npl Tasmania Olympia Warriors - Launceston City
08.05 09:30 Australia Victoria NPL Youth League Altona Magic U21 - Port Melbourne U21
08.05 09:30 Australia South Australia State League 1 White City Woodville - West Adelaide
08.05 09:30 Australia Northern Territory Premier League Casuarina - Darwin Hearts
08.05 10:00 Australia Npl Western Australia Gwelup Croatia SC - Inglewood United
08.05 10:00 Australia Npl Western Australia Cockburn City - Armadale
08.05 10:00 Australia Npl Western Australia Perth - Rockingham City
08.05 10:00 Australia Npl Western Australia Floreat Athena - Sorrento
08.05 10:00 Australia Npl Western Australia Bayswater City - ECU Joondalup
08.05 10:00 Australia Brisbane Reserves Premier League Toowong Res. - St. George Willawong Res
08.05 10:00 Australia Brisbane Reserves Premier League Univ. Queensland Res. - Bayside United Res.
08.05 10:00 Australia Western Australia State League 1 Ashfield - Swan United
08.05 10:00 Australia Western Australia State League 1 Fremantle City - Mandurah City
08.05 10:00 Australia Western Australia State League 1 Olympic Kingsway - Forrestfield United
08.05 10:00 Australia Western Australia State League 1 Western Knights - UWA Nedlands
08.05 10:00 Australia Western Australia State League 1 Subiaco - Stirling Lions
08.05 10:05 Australia A-League Newcastle Jets - Sydney
08.05 10:15 Australia New South Wales APIA Leichhardt Tigers - Sydney United
08.05 10:15 Australia Npl Queensland Logan Lightning - Brisbane Roar II
08.05 10:30 Korea Republic K-League 1 Pohang Steelers - Gangwon
08.05 11:00 Australia Queensland NPL Women Virginia United W - Brisbane City W
08.05 11:00 Australia Brisbane Premier League Mt Gravatt Hawks - Brisbane Knights
08.05 11:00 Australia Brisbane Premier League The Gap - Albany Creek Excelsior
08.05 11:00 Ert. Czech Republic U19 League Ostrava U19 - Pribram U19
08.05 11:00 Australia Npl Queensland Moreton Bay United - Queensland Lions
08.05 11:30 Australia Queensland NPL Women FQ QAS W - Mitchelton W
08.05 11:30 Australia Npl Victoria Altona Magic - Port Melbourne
08.05 11:30 Australia Npl Queensland Peninsula Power - SC Wanderers
08.05 11:30 Australia Npl Queensland Gold Coast United - Gold Coast Knights
08.05 11:30 Australia Queensland Premier League Holland Park Hawks - Brisbane City
08.05 11:30 Italy PrimaVera 1 Cagliari U19 - Atalanta U19
08.05 12:00 Czech Republic U19 League Brno U19 - Meteor Praha U19
08.05 12:00 Czech Republic U19 League Ceske Budejovice U19 - Opava U19
08.05 12:00 Czech Republic U19 League Plzen U19 - Pribram U19
08.05 12:00 Czech Republic U19 League Slavia Prague U19 - FK Pardubice U19
08.05 12:00 Czech Republic U19 League Sigma Olomouc U19 - Ostrava U19
08.05 12:00 Japan J-League Gamba Osaka - Kawasaki Frontale
08.05 12:00 Australia Brisbane Premier League Toowong - St George Willawong
08.05 12:00 Australia Brisbane Premier League Univ. Queensland - Bayside United
08.05 12:00 Ert. Czech Republic U19 League Mlada Boleslav U19 - Sparta Praha U19
08.05 12:00 Ert. Czech Republic U19 League Ceske Budejovice U19 - Slavia Prague U19
08.05 12:00 Japan J2-League Ehime - Ryūkyū
08.05 12:00 Italy Primavera 2 Pisa U19 - Cosenza U19
08.05 12:00 Italy PrimaVera 1 Milan U19 - Lazio U19
08.05 12:00 Italy Primavera 2 Reggina U19 - Lecce U19
08.05 12:10 Australia A-League Western Sydney Wanderers - Western United
08.05 12:15 Australia Queensland Premier League Western Pride - Souths United
08.05 12:30 Australia Queensland NPL Women Logan Lightning W - Brisbane Olympic W
08.05 12:30 Ert. Czech Republic U19 League Opava U19 - Meteor Praha U19
08.05 12:30 Australia Npl Queensland Eastern Suburbs Brisbane - Magpies Crusaders
08.05 13:00 Ert. Korea Republic K-League 1 Gwangju - Seoul
08.05 13:00 Estonia Meistriliiga Vaprus - Tulevik
08.05 13:00 Estonia Meistriliiga Flora - Legion
08.05 13:00 Lithuania A Lyga Hegelmann Litauen - Žalgiris
08.05 13:00 China PR Super League Shandong Luneng - Qingdao Hainiu
08.05 13:00 Russia FNL Tom' Tomsk - Yenisey
08.05 13:30 Romania Liga 1 Gaz Metan Mediaş - Astra
08.05 13:30 Italy PrimaVera 1 Sampdoria U19 - Ascoli U19
08.05 13:30 Australia Northern Territory Premier League Mindil Aces - Port Darwin
08.05 13:40 Poland 1. Liga Bełchatów - Arka Gdynia
08.05 14:00 Russia Premier League Ufa - Zenit
08.05 14:00 Sweden Superettan Landskrona - AFC Eskilstuna
08.05 14:00 Turkey 2. Lig: Kirmizi Bayburt İÖİ - Pendikspor
08.05 14:00 Turkey 2. Lig: Kirmizi Etimesgut Belediyespor - Karacabey Birlikspor
08.05 14:00 Australia Npl Western Australia Perth Glory II - Balcatta
08.05 14:00 Poland 2. Liga East Bytovia Bytów - Stal Rzeszów
08.05 14:00 Poland 2. Liga East Śląsk Wrocław II - Lech Poznań II
08.05 14:00 Poland 2. Liga East Stargard Szczeciński - Olimpia Grudziądz
08.05 14:00 Ert. Czech Republic U19 League Hradec Kralove U19 - FC Fastav Zlin U19
08.05 14:00 Australia Western Australia State League 1 Quinns - Joondalup United
08.05 14:00 France Ligue 1 Nantes - Bordeaux
08.05 14:00 Russia FNL Irtysh - Orenburg
08.05 14:00 Germany 2. Bundesliga Fortuna Düsseldorf - Eintracht Braunschweig
08.05 14:00 Russia FNL Krylya Sovetov - Krasnodar II
08.05 14:00 Russia FNL Spartak Moskva II - Shinnik
08.05 14:00 Germany 2. Bundesliga Greuther Fürth - Karlsruher SC
08.05 14:00 Germany 2. Bundesliga Würzburger Kickers - Osnabrück
08.05 14:00 Italy PrimaVera 1 Torino U19 - Inter U19
08.05 14:15 Czech Republic U19 League Karvina U19 - Sparta Praha U19
08.05 14:30 England Premier League Leeds United - Tottenham Hotspur
08.05 14:30 Belarus Vysshaya Liga Ruh Brest - Sputnik
08.05 14:30 England Championship AFC Bournemouth - Stoke City
08.05 14:30 England Championship Barnsley - Norwich City
08.05 14:30 England Championship Blackburn Rovers - Birmingham City
08.05 14:30 England Championship Bristol City - Brentford
08.05 14:30 England Championship Cardiff City - Rotherham United
08.05 14:30 England Championship Coventry City - Millwall
08.05 14:30 England Championship Derby County - Sheffield Wednesday
08.05 14:30 England Championship Middlesbrough - Wycombe Wanderers
08.05 14:30 England Championship Nottingham Forest - Preston North End
08.05 14:30 England Championship Queens Park Rangers - Luton Town
08.05 14:30 England Championship Reading - Huddersfield Town
08.05 14:30 England Championship Watford - Swansea City
08.05 15:00 Czech Republic U19 League Mlada Boleslav U19 - FC Fastav Zlin U19
08.05 15:00 Finland Finland Cup HJK - KuPS
08.05 15:00 Germany Regionalliga: Südwest FSV Frankfurt - Bahlinger SC
08.05 15:00 Germany Regionalliga: Südwest Astoria Walldorf - Mainz 05 II
08.05 15:00 Germany Regionalliga: Südwest Pirmasens - Aalen
08.05 15:00 Lithuania A Lyga Džiugas Telšiai - Dainava
08.05 15:00 Germany Regionalliga: Südwest Teutonia WS - Ulm
08.05 15:00 Germany Regionalliga: Südwest Stuttgart II - Bayern Alzenau
08.05 15:00 Germany Regionalliga: Südwest Schott Mainz - Freiburg II
08.05 15:00 Germany Regionalliga: Südwest Hessen Kassel - Balingen
08.05 15:00 Germany Regionalliga: Südwest Homburg - Hoffenheim II
08.05 15:00 Turkey 2. Lig: Beyaz Ankara Demirspor - Hekimoğlu Trabzon
08.05 15:00 Germany Regionalliga: Südwest Elversberg - Kickers Offenbach
08.05 15:00 Turkey 2. Lig: Beyaz İnegölspor - Hacettepe
08.05 15:00 Germany Regionalliga: Südwest TuS RW Koblenz - Sonnenhof Großaspach
08.05 15:00 Turkey 2. Lig: Beyaz Kocaelispor - Gümüşhanespor
08.05 15:00 Turkey 2. Lig: Beyaz Sancaktepe Belediye - 24 Erzincanspor
08.05 15:00 Turkey 2. Lig: Beyaz Çorum Belediyespor - Sarıyer
08.05 15:00 Turkey 2. Lig: Beyaz Afjet Afyonspor - Zonguldak Kömürspor
08.05 15:00 Turkey 2. Lig: Beyaz Amed SK - Kahramanmaraşspor
08.05 15:00 Turkey 2. Lig: Beyaz Niğde Belediyespor - Utaş Uşakspor
08.05 15:00 Turkey 2. Lig: Beyaz Ergene Velimeşespor - Şanlıurfaspor
08.05 15:00 Turkey 2. Lig: Kirmizi Karabükspor - Kırşehir Belediyespor
08.05 15:00 Turkey 2. Lig: Kirmizi Elazığspor - Sivas Belediyespor
08.05 15:00 Turkey 2. Lig: Kirmizi Turgutluspor - Bodrumspor
08.05 15:00 Turkey 2. Lig: Kirmizi Tarsus İdman Yurdu - Kırklarelispor
08.05 15:00 Turkey 2. Lig: Kirmizi Eyüpspor - Van BB
08.05 15:00 Turkey 2. Lig: Kirmizi Serik Belediyespor - Bugsaşspor
08.05 15:00 Turkey 2. Lig: Kirmizi Kastamonuspor - Sakaryaspor
08.05 15:00 Turkey 2. Lig: Kirmizi 1922 Konyaspor Kulübü - Pazarspor
08.05 15:00 Germany Regionalliga: Südwest SV Steinbach - Eintracht Stadtallendorf
08.05 15:00 China PR Super League Guangzhou R&F - Shenzhen
08.05 15:00 Germany 3. Liga Wehen Wiesbaden - 1860 München
08.05 15:00 Germany 3. Liga Dynamo Dresden - Viktoria Köln
08.05 15:00 Germany 3. Liga Kaiserslautern - Uerdingen
08.05 15:00 Germany 3. Liga Magdeburg - MSV Duisburg
08.05 15:00 Germany 3. Liga Ingolstadt - Saarbrücken
08.05 15:00 Germany 3. Liga Hansa Rostock - Zwickau
08.05 15:00 Spain La Liga Deportivo Alavés - Levante
08.05 15:00 Russia FNL Chertanovo - Olimpiyets
08.05 15:00 Germany Regionalliga: West Köln II - Wegberg-Beeck
08.05 15:00 Russia FNL Fakel - Torpedo Moskva
08.05 15:00 Germany Regionalliga: West Alemannia Aachen - Sportfreunde Lotte
08.05 15:00 Germany Regionalliga: West Preußen Münster - Fortuna Köln
08.05 15:00 Germany Regionalliga: West Borussia M'gladbach II - Fortuna Düsseldorf II
08.05 15:00 Germany Regionalliga: West Rot-Weiß Oberhausen - Lippstadt 08
08.05 15:00 Germany Regionalliga: West Schalke 04 II - Rot Weiss Ahlen
08.05 15:00 Ert. Germany Regionalliga: West Rödinghausen - Borussia Dortmund II
08.05 15:00 Germany Regionalliga: West SV 1919 Straelen - Bonner SC
08.05 15:00 Germany Regionalliga: West Homberg - Wiedenbrück
08.05 15:00 Germany Regionalliga: West Wuppertaler SV - Rot-Weiss Essen
08.05 15:00 Italy Primavera 2 Pescara U19 - Virtus Entella U19
08.05 15:30 Singapore S. League Tanjong Pagar - Young Lions
08.05 15:30 Singapore S. League Tampines Rovers - Albirex Niigata S
08.05 15:30 Austria Erste Liga Austria Wien II - Dornbirn
08.05 15:30 Austria Erste Liga Austria Lustenau - Amstetten
08.05 15:30 Ert. Czech Republic U19 League Slovacko U19 - Plzen U19
08.05 16:00 Iceland 3. Deild Dalvík / Reynir - Vídir
08.05 16:00 Poland Ekstraklasa Podbeskidzie - Wisła Płock
08.05 16:00 Estonia Meistriliiga Tammeka - Kuressaare
08.05 16:00 Sweden Superettan Falkenberg - Örgryte
08.05 16:00 Sweden Superettan Västerås SK - Jönköpings Södra
08.05 16:00 Sweden Allsvenskan Hammarby - Sirius
08.05 16:00 Sweden Allsvenskan IFK Göteborg - Häcken
08.05 16:00 Italy Primavera 2 Cremonese U19 - Venezia U19
08.05 16:00 Italy Serie A Udinese - Bologna
08.05 16:00 Italy Serie A Spezia - Napoli
08.05 16:00 Italy Primavera 2 Vicenza Virtus U19 - Cittadella U19
08.05 16:00 Czech Republic Fortuna Liga Zlín - Opava
08.05 16:00 Russia FNL Dinamo Bryansk - Chayka
08.05 16:00 Russia FNL Neftekhimik - SKA Khabarovsk
08.05 16:00 Russia FNL Volgar Astrakhan - Akron
08.05 16:00 Slovenia 1. SNL Tabor Sežana - Celje
08.05 16:00 Italy PrimaVera 1 Roma U19 - Spal U19
08.05 16:15 Malaysia Super League Sabah - Kedah
08.05 16:30 Russia Premier League Lokomotiv Moskva - Dinamo Moskva
08.05 16:30 Russia Premier League Arsenal Tula - Rubin Kazan'
08.05 16:30 Israel Lig Bet Tzeirei Sakhnin - Maccabi Ahva Sha'ab
08.05 16:30 Israel Lig Bet Hapoel Ironi Karmiel - Tzeirei Kafr Kanna
08.05 16:30 Wales Premier League The New Saints - Barry Town United
08.05 16:30 Wales Premier League Bala Town - Penybont
08.05 16:30 Italy Primavera 2 Pordenone U19 - Reggiana U19
08.05 16:30 Wales Premier League Cardiff MU - Cefn Druids
08.05 16:30 Wales Premier League Flint Town United - Aberystwyth Town
08.05 16:30 Wales Premier League Haverfordwest County - Newtown
08.05 16:30 Germany Bundesliga Borussia Dortmund - RB Leipzig
08.05 16:30 Germany Bundesliga Hoffenheim - Schalke 04
08.05 16:30 Germany Bundesliga Wolfsburg - Union Berlin
08.05 16:30 Germany Bundesliga Werder Bremen - Bayer Leverkusen
08.05 16:45 Czech Republic 2. Liga FNL Hradec Králové - Dukla Praha
08.05 17:00 Iceland 3. Deild Ellidi - Ægir
08.05 17:00 Iceland 3. Deild Höttur / Huginn - Sindri
08.05 17:00 Iceland 3. Deild KFS - Einherji
08.05 17:00 Iceland 3. Deild Augnablik - ÍH
08.05 17:00 Scotland Premiership Play-Offs Raith Rovers - Dunfermline Athletic
08.05 17:00 Iceland 2. Deild Kári - KF
08.05 17:00 Iceland 2. Deild ÍR - Leiknir Fáskrúdsfj.
08.05 17:00 Iceland 2. Deild Fjardabyggd - Völsungur
08.05 17:00 Iceland Inkasso-Deildin Afturelding - Kórdrengir
08.05 17:00 Malaysia Super League UiTM - Kuala Lumpur
08.05 17:00 Iceland Inkasso-Deildin Selfoss - Vestri
08.05 17:00 Albania Superliga Tirana - Kastrioti Krujë
08.05 17:00 Malaysia Super League Pulau Pinang - Johor Darul Ta'zim
08.05 17:00 Albania Superliga Apolonia Fier - Laçi
08.05 17:00 England Premier League Sheffield United - Crystal Palace
08.05 17:00 Panama Liga Prom UMECIT - Árabe Unido II
08.05 17:00 Panama Liga Prom Sporting SM II - Champions Academy
08.05 17:00 Panama Liga Prom Colón C-3 - Centenario
08.05 17:00 Poland 1. Liga Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce
08.05 17:00 Poland 1. Liga Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów
08.05 17:00 England League Two Cambridge United - Grimsby Town
08.05 17:00 England League Two Carlisle United - Walsall
08.05 17:00 England League Two Cheltenham Town - Harrogate Town
08.05 17:00 England League Two Crawley Town - Bolton Wanderers
08.05 17:00 England League Two Exeter City - Barrow
08.05 17:00 England League Two Morecambe - Bradford City
08.05 17:00 England League Two Oldham Athletic - Forest Green Rovers
08.05 17:00 England League Two Port Vale - Mansfield Town
08.05 17:00 England League Two Scunthorpe United - Stevenage
08.05 17:00 England League Two Southend United - Newport County
08.05 17:00 England League Two Tranmere Rovers - Colchester United
08.05 17:00 Czech Republic 2. Liga FNL Ústí nad Labem - Blansko
08.05 17:00 Serbia Super Liga Voždovac - Napredak
08.05 17:00 Serbia Super Liga Novi Pazar - Mladost Lučani
08.05 17:00 Ukraine Persha Liga Obolon'-Brovar - Metalist 1925 Kharkiv
08.05 17:00 Serbia Super Liga Proleter Novi Sad - Radnik Surdulica
08.05 17:00 England Vanarama National League North Blyth Spartans - Fylde
08.05 17:00 England Vanarama National League North Boston United - Gateshead
08.05 17:00 England Vanarama National League North Bradford Park Avenue - Brackley Town
08.05 17:00 England Vanarama National League North Chorley - Darlington
08.05 17:00 England Vanarama National League North Gloucester City - York City
08.05 17:00 England Vanarama National League North Guiseley - Leamington
08.05 17:00 England Vanarama National League North Hereford - Alfreton Town
08.05 17:00 England Vanarama National League North Kettering Town - Farsley Celtic
08.05 17:00 England Vanarama National League North Southport - Chester
08.05 17:00 England Vanarama National League North Spennymoor Town - Kidderminster Harriers
08.05 17:00 Northern Ireland Championship Queen's University - Ards
08.05 17:00 Northern Ireland Championship Loughgall - Dergview
08.05 17:00 Northern Ireland Championship Knockbreda - Annagh United
08.05 17:00 Northern Ireland Championship Institute - Ballyclare Comrades
08.05 17:00 Northern Ireland Championship Ballinamallard United - Dundela
08.05 17:00 Northern Ireland Championship Newry City AFC - H&W Welders
08.05 17:00 England Vanarama National League North Curzon Ashton - AFC Telford United
08.05 17:00 Poland 2. Liga East Wigry Suwałki - Hutnik Krakow
08.05 17:00 Poland 2. Liga East Garbarnia Kraków - Polkowice
08.05 17:00 Malaysia Premier League PKNS - PDRM
08.05 17:00 Azerbaijan Premier League Keşlə FK - Sumqayıt
08.05 17:00 Scotland League One Play-Offs Stranraer - Dumbarton
08.05 17:00 Mexico U20 League Monterrey U20 - León U20
08.05 17:00 Ert. England National League Altrincham - Eastleigh
08.05 17:00 Russia FNL Spartak Vladikavkaz - Veles
08.05 17:00 England National League Barnet - Notts County
08.05 17:00 England National League Dover Athletic - Stockport County
08.05 17:00 England National League Halifax Town - Boreham Wood
08.05 17:00 England National League Hartlepool United - Maidenhead United
08.05 17:00 Ert. England National League King's Lynn Town - Solihull Moors
08.05 17:00 England National League Sutton United - Weymouth
08.05 17:00 England National League Wealdstone - Dagenham & Redbridge
08.05 17:00 England National League Woking - Chesterfield
08.05 17:00 England National League Wrexham - Yeovil Town
08.05 17:00 Scotland Championship Play-Offs Montrose - Greenock Morton
08.05 17:00 Scotland Championship Play-Offs Cove Rangers - Airdrieonians
08.05 17:00 Scotland League One Play-Offs Elgin City - Edinburgh City
08.05 17:15 Spain La Liga Barcelona - Atlético Madrid
08.05 17:30 Portugal Segunda Liga Feirense - UD Oliveirense
08.05 17:30 Austria Regionalliga: Ost Wiener Viktoria - Neusiedl
08.05 17:30 Netherlands Eredivisie FC Twente - Heracles
08.05 17:45 Bulgaria Parva Liga Ludogorets - Lokomotiv Plovdiv
08.05 18:00 Slovakia Fortuna Liga Žilina - Trenčín
08.05 18:00 Slovakia Fortuna Liga Ružomberok - Senica
08.05 18:00 Slovakia Fortuna Liga Pohronie - Zemplín Michalovce
08.05 18:00 Hungary OTP Bank Liga Honvéd - Ferencváros
08.05 18:00 Israel Ligat ha'Al Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Petah Tikva
08.05 18:00 England League Two Salford City - Leyton Orient
08.05 18:00 Czech Republic 2. Liga FNL Prostějov - Lisen
08.05 18:00 Czech Republic 2. Liga FNL Chrudim - Třinec
08.05 18:00 Czech Republic 2. Liga FNL Slavoj Vyšehrad - Varnsdorf
08.05 18:00 Croatia 1. HNL Varaždin - Hajduk Split
08.05 18:00 Czech Republic Fortuna Liga Viktoria Plzeň - Příbram
08.05 18:00 Czech Republic Fortuna Liga Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav
08.05 18:00 Ert. Czech Republic U19 League Karvina U19 - FK Pardubice U19
08.05 18:00 Ert. Czech Republic U19 League Sigma Olomouc U19 - Brno U19
08.05 18:00 Austria Tipico Bundesliga Hartberg - Ried
08.05 18:00 Austria Tipico Bundesliga Rheindorf Altach - Austria Wien
08.05 18:00 Austria Tipico Bundesliga Admira - St. Pölten
08.05 18:00 France Ligue 1 Olympique Lyonnais - Lorient
08.05 18:00 Scotland Scottish Cup Dundee United - Hibernian
08.05 18:00 Italy PrimaVera 1 Bologna U19 - Empoli U19
08.05 18:00 Slovakia Fortuna Liga Zlaté Moravce - Spartak Trnava
08.05 18:15 Slovenia 1. SNL Mura - Bravo
08.05 18:30 Poland Ekstraklasa Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków
08.05 18:30 Sweden Allsvenskan Elfsborg - Kalmar
08.05 18:30 Sweden Allsvenskan Örebro - Halmstad
08.05 18:30 Belarus Vysshaya Liga Minsk - Vitebsk
08.05 18:30 Poland 2. Liga East Kalisz - Katowice
08.05 18:30 Poland 2. Liga East SKRA Częstochowa - Pogoń Siedlce
08.05 18:45 Israel Ligat ha'Al Bnei Yehuda - Hapoel Tel Aviv
08.05 19:00 Peru Primera Division Melgar - Alianza Atlético
08.05 19:00 Estonia Meistriliiga Trans - Nõmme Kalju
08.05 19:00 Chile Primera Division Universidad Católica - Unión La Calera
08.05 19:00 Italy Serie A Inter - Sampdoria
08.05 19:00 Argentina Superliga Godoy Cruz - Banfield
08.05 19:00 Mexico U20 League América U20 - Atlas U20
08.05 19:00 Portugal Segunda Liga Benfica II - Sporting Covilhã
08.05 19:15 Spain La Liga 2 Ponferradina - Albacete
08.05 19:15 Spain La Liga 2 Real Zaragoza - Espanyol
08.05 19:15 Switzerland Super League Lugano - Vaduz
08.05 19:15 Wales Premier League Connah's Quay - Caernarfon Town
08.05 19:15 Iran Persian Gulf Pro League Mes Rafsanjan - Nassaji Mazandaran
08.05 19:15 Azerbaijan Premier League Sebail - Neftçi
08.05 19:15 Switzerland Challenge League FC Schaffhausen - Aarau
08.05 19:20 England National League Torquay United - Bromley
08.05 19:30 Russia Premier League CSKA Moskva - Krasnodar
08.05 19:30 England Premier League Manchester City - Chelsea
08.05 19:30 Ert. Greece Super League PAS Giannina - Apollon Smirnis
08.05 19:30 Greece Super League Volos NFC - Larissa
08.05 19:30 Greece Super League Panaitolikos - Atromitos
08.05 19:30 Greece Super League Lamia - OFI
08.05 19:30 Iran Persian Gulf Pro League Foolad - Gol Gohar
08.05 19:30 Belgium Pro League Standard Liège - Gent
08.05 19:30 Germany Bundesliga Bayern München - Borussia M'gladbach
08.05 19:30 Spain La Liga Cádiz - Huesca
08.05 19:45 Netherlands Eredivisie SC Heerenveen - FC Utrecht
08.05 19:45 Iran Persian Gulf Pro League Sanat Naft - Aluminium Arak
08.05 19:45 Iran Persian Gulf Pro League Machine Sazi - Saipa
08.05 19:50 Ert. Iran Persian Gulf Pro League Foolad - Naft Masjed Soleyman
08.05 20:00 Albania Superliga Teuta Durrës - Bylis Ballsh
08.05 20:00 Albania Superliga Skënderbeu Korçë - Partizani Tirana
08.05 20:00 Argentina Primera B Metropolitana Los Andes - Talleres Remedios
08.05 20:00 USA Major League Soccer Chicago Fire - Philadelphia Union
08.05 20:00 USA Major League Soccer New York RB - Toronto
08.05 20:00 Republic of Ireland Premier Division Waterford United - Drogheda United
08.05 20:00 Republic of Ireland Premier Division Bohemians - Finn Harps
08.05 20:00 Republic of Ireland Premier Division St Patrick's - Shamrock Rovers
08.05 20:00 Poland 2. Liga East Motor Lublin - Sokół Ostróda
08.05 20:00 Russia FNL Baltika - Tekstilshchik
08.05 20:00 Portugal Segunda Liga Mafra - Académica
08.05 20:15 Israel Ligat ha'Al Hapoel Haifa - Hapoel Kfar Saba
08.05 20:30 Hungary OTP Bank Liga Újpest - Zalaegerszegi TE
08.05 20:30 USA Major League Soccer Columbus Crew - DC United
08.05 20:30 Argentina Primera B Nacional Belgrano - San Martín Tucumán
08.05 20:30 USA Major League Soccer Nashville SC - New England
08.05 20:30 Belarus Vysshaya Liga Slavia - Dinamo Brest
08.05 20:30 Turkey Super Lig BB Erzurumspor - Kasımpaşa
08.05 20:30 Turkey Super Lig Ankaragücü - Fenerbahçe
08.05 20:30 Turkey Super Lig Sivasspor - İstanbul Başakşehir
08.05 20:30 Turkey Super Lig Kayserispor - Gazişehir Gaziantep
08.05 20:30 Turkey Super Lig Rizespor - Yeni Malatyaspor
08.05 20:30 Turkey Super Lig Hatayspor - Denizlispor
08.05 20:30 Czech Republic Fortuna Liga Bohemians 1905 - Slovan Liberec
08.05 20:30 Turkey Super Lig Galatasaray - Beşiktaş
08.05 20:30 Turkey Super Lig Fatih Karagümrük - Gençlerbirliği
08.05 20:30 Turkey Super Lig Göztepe - Konyaspor
08.05 20:30 Turkey Super Lig Trabzonspor - Antalyaspor
08.05 20:30 Israel Ligat ha'Al Beitar Jerusalem - Bnei Sakhnin
08.05 20:45 Israel Lig Bet Ihud Bnei Baka - Maccabi Nujeidat Ahmed
08.05 21:00 Poland Ekstraklasa Wisła Kraków - Lech Poznań
08.05 21:00 France Ligue 2 Chambly - Pau
08.05 21:00 France Ligue 2 Auxerre - Grenoble Foot 38
08.05 21:00 France Ligue 2 Amiens SC - Niort
08.05 21:00 France Ligue 2 Ajaccio - Paris
08.05 21:00 France Ligue 2 Clermont - Sochaux
08.05 21:00 Netherlands Eredivisie AZ Alkmaar - Fortuna Sittard
08.05 21:00 France Ligue 2 Guingamp - Châteauroux
08.05 21:00 France Ligue 2 Troyes - Dunkerque
08.05 21:00 Poland 1. Liga Nieciecza - Miedź Legnica
08.05 21:00 France Ligue 2 Toulouse - Caen
08.05 21:00 France Ligue 2 Rodez - Nancy
08.05 21:00 France Ligue 2 Valenciennes - Le Havre
08.05 21:00 Ecuador Liga Pro Orense - 9 de Octubre
08.05 21:00 Argentina Primera B Nacional Tristán Suárez - Independiente Rivadavia
08.05 21:00 Argentina Primera B Nacional Deportivo Morón - Guillermo Brown
08.05 21:15 Peru Primera Division Universitario - Cienciano
08.05 21:15 Romania Liga 1 Dinamo Bucureşti - Hermannstadt
08.05 21:30 Argentina Superliga Atlético Tucumán - Defensa y Justicia
08.05 21:30 Argentina Superliga Gimnasia La Plata - Vélez Sarsfield
08.05 21:30 Argentina Primera B Metropolitana Defensores Unidos - Deportivo Armenio
08.05 21:30 Argentina Primera B Metropolitana Colegiales - UAI Urquiza
08.05 21:30 Argentina Primera B Metropolitana Argentino Quilmes - San Miguel
08.05 21:30 Argentina Primera B Metropolitana Sacachispas - Flandria
08.05 21:30 Argentina Primera B Metropolitana Acassuso - Cañuelas
08.05 21:30 Spain La Liga 2 Alcorcón - Las Palmas
08.05 21:30 Switzerland Super League Young Boys - Basel
08.05 21:30 Israel Lig Bet Sporting Tel Aviv - Hapoel Kafr Qasim Shouaa
08.05 21:30 Argentina Primera B Nacional Ferro Carril Oeste - Atlético Rafaela
08.05 21:30 Kuwait Premier League Al Salmiyah - Al Arabi SC
08.05 21:30 Kuwait Premier League Al Nasar - Al Sahel
08.05 21:30 Kuwait Premier League Kazma - Al Fahaheel
08.05 21:45 Italy Serie A Fiorentina - Lazio
08.05 21:45 Belgium Pro League Anderlecht - Antwerp
08.05 22:00 Bolivia Liga De Futbol Prof The Strongest - Royal Pari
08.05 22:00 Bahrain Premier League East Riffa - Budaiya
08.05 22:00 Bahrain Premier League Al-Hidd - Busaiteen
08.05 22:00 Bahrain Premier League Al Ahli - Al-Najma
08.05 22:00 Bahrain Premier League Al Riffa - Malkiya
08.05 22:00 Brazil Carioca 1 Vasco da Gama - Madureira
08.05 22:00 Netherlands Eredivisie VVV-Venlo - RKC Waalwijk
08.05 22:00 USA Major League Soccer Vancouver Whitecaps - Montreal Impact
08.05 22:00 Spain La Liga 2 Málaga - Mallorca
08.05 22:00 Brazil Copa do Nordeste Ceará - Bahia
08.05 22:00 Argentina Primera B Nacional All Boys - Instituto
08.05 22:00 Spain La Liga Athletic Club - Osasuna
08.05 22:00 Brazil Paranaense 1 Cascavel CR - Paraná
08.05 22:15 England Premier League Liverpool - Southampton
08.05 22:15 Iceland Pepsideild ÍA - Víkingur Reykjavík
08.05 22:15 Iceland Pepsideild Leiknir Reykjavík - Breidablik
08.05 22:15 Iceland Pepsideild HK - Fylkir
08.05 22:15 Portugal Segunda Liga Estoril - Chaves
08.05 22:30 Egypt Premier League Al Mokawloon - El Entag El Harby
08.05 22:30 USA Major League Soccer Dallas - Houston Dynamo
08.05 22:30 Chile Primera Division La Serena - Ñublense
08.05 22:30 Jordan Premier League Aqaba - Sahab
08.05 23:00 Venezuela Primera Division LALA - Atlético Venezuela
08.05 23:30 Peru Primera Division Real Garcilaso - Sporting Cristal
08.05 23:30 Ecuador Liga Pro Independiente del Valle - LDU Quito