Bültende Maç Arama:
Tarih Ülke Lig Takımlar
05.05 00:00 Brazil Goiano 1 Grêmio Anápolis - Atlético GO
05.05 01:00 Brazil Paraense Remo - Águia de Marabá
05.05 01:15 South America Copa Libertadores Santos - The Strongest
05.05 01:15 South America Copa Libertadores Unión La Calera - Vélez Sarsfield
05.05 01:15 South America Copa Libertadores Atlético Mineiro - Cerro Porteño
05.05 01:15 South America Copa Sudamericana Bahia - Independiente
05.05 01:15 South America Copa Sudamericana Metropolitanos - Aucas
05.05 03:00 World CONCACAF Champions League Philadelphia Union - Atlanta United
05.05 03:30 South America Copa Libertadores Defensa y Justicia - Palmeiras
05.05 03:30 South America Copa Libertadores Barcelona Guayaquil - Boca Juniors
05.05 03:30 South America Copa Libertadores LDU Quito - Flamengo
05.05 03:30 South America Copa Sudamericana Melgar - Athletico PR
05.05 04:00 Honduras Liga Nacional Motagua - Vida
05.05 05:00 South America Copa Sudamericana Palestino - Newell's Old Boys
05.05 05:15 World CONCACAF Champions League Cruz Azul - Toronto
05.05 08:00 Japan J2-League Montedio Yamagata - Ventforet Kofu
05.05 08:00 Japan J2-League Omiya Ardija - Albirex Niigata
05.05 08:00 Japan J2-League Zweigen Kanazawa - Mito Hollyhock
05.05 08:00 Japan J2-League Fagiano Okayama - Machida Zelvia
05.05 08:00 Japan J2-League Renofa Yamaguchi - JEF United
05.05 08:00 Japan J2-League Ehime - Júbilo Iwata
05.05 08:00 Japan J2-League V-Varen Nagasaki - Blaublitz Akita
05.05 09:00 Japan J2-League Tokyo Verdy - ThespaKusatsu Gunma
05.05 09:05 Japan J2-League Matsumoto Yamaga - Sagamihara
05.05 10:00 Hong Kong Premier League Southern District - Tai Chung
05.05 10:00 China PR League One Zhenjiang Huasa - Chengdu Qianbao
05.05 10:00 Japan J2-League Tochigi - Giravanz Kitakyushu
05.05 10:00 Japan J3-League Gifu - Azul Claro Numazu
05.05 11:00 China PR League One Meizhou Hakka - Hangzhou
05.05 12:00 Russia FNL Spartak Moskva II - Krylya Sovetov
05.05 12:00 Japan J2-League Ryūkyū - Kyoto Sanga
05.05 12:00 Romania Liga 1 Astra - UTA Arad
05.05 12:00 Australia Northern NSW FFA Cup Preliminary Maitland - Singleton Strikers
05.05 12:00 Australia Northern NSW FFA Cup Preliminary Bolwarra Lorn - Lambton Jaffas
05.05 12:05 Australia A-League Brisbane Roar - Western United
05.05 12:30 Australia Victoria FFA Cup Preliminary Monbulk Rangers - Mooroolbark
05.05 12:30 Australia Victoria FFA Cup Preliminary Pascoe Vale - Brunswick City
05.05 13:00 China PR Super League Tianjin Teda - Hebei CFFC
05.05 13:00 Australia Victoria FFA Cup Preliminary Ballarat City - Clifton Hill
05.05 13:00 Australia Northern NSW FFA Cup Preliminary Valentine - Minmi Wanderers
05.05 14:00 Ukraine Premier League Dynamo Kyiv - Mariupol
05.05 14:15 Romania Liga 1 Hermannstadt - Viitorul
05.05 14:20 Australia A-League Perth Glory - Melbourne City
05.05 14:30 Belarus Pershaya Liga Belshina - Slonim
05.05 14:35 China PR League One Shaanxi Chang'an - Xinjiang Tianshan
05.05 14:35 China PR League One Jiangxi Liansheng - Nanjing City
05.05 14:35 China PR League One BIT - Heilongjiang Lava Spring
05.05 15:00 Armenia Premier League Van - Ararat
05.05 15:00 Uzbekistan Professional Football League Mash'al - Lokomotiv
05.05 15:00 Uzbekistan Professional Football League Andijan - Kokand-1912
05.05 15:00 China PR Super League Shanghai Shenhua - Shanghai SIPG
05.05 15:00 Italy PrimaVera 1 Juventus U19 - Empoli U19
05.05 15:30 Tunisia Ligue 1 Club Africain - ES Tunis
05.05 15:30 Tunisia Ligue 1 Stade Tunisien - Etoile du Sahel
05.05 15:30 Tunisia Ligue 1 Olympique Béja - Ben Guerdane
05.05 15:30 Tunisia Ligue 1 Rejiche - Métlaoui
05.05 15:30 Tunisia Ligue 1 Kairouan - CA Bizertin
05.05 15:30 Tunisia Ligue 1 CS Sfaxien - Slimane
05.05 15:30 Tunisia Ligue 1 Tataouine - Monastir
05.05 16:00 Czech Republic 2. Liga FNL Dukla Praha - Viktoria Žižkov
05.05 16:00 Latvia Virsliga Riga - Ventspils
05.05 16:00 Kosovo Superliga Gjilani - Drita
05.05 16:00 Kosovo Superliga KF Feronikeli - Trepça'89
05.05 16:00 Kosovo Superliga Besa Pejë - Prishtina
05.05 16:00 Slovenia 1. SNL Mura - Koper
05.05 16:00 Italy Primavera 2 Salernitana U19 - Pescara U19
05.05 16:15 Malaysia Super League Sabah - Melaka United
05.05 16:30 Belarus Pershaya Liga Lida - Arsenal
05.05 16:30 Romania Liga 1 CSM Iaşi - Dinamo Bucureşti
05.05 17:00 Panama Liga Prom Champions Academy - Plaza Amador II
05.05 17:00 Malaysia Super League Pahang - Selangor
05.05 17:00 Malaysia Super League MISC - Perak
05.05 17:00 Uzbekistan Professional Football League Metalourg - Sogdiana
05.05 17:00 Serbia Super Liga Vojvodina - Radnički Niš
05.05 17:00 Serbia Super Liga Zlatibor Čajetina - Metalac GM
05.05 17:00 Serbia Super Liga Inđija - Mačva Šabac
05.05 17:00 Serbia Super Liga Partizan - Bačka Topola
05.05 17:00 Latvia Virsliga FC Daugavpils / Progress - Spartaks Jūrmala
05.05 17:00 Mexico U20 League Atlas U20 - América U20
05.05 17:00 Israel Lig Bet Arad - Hapoel Merhavim
05.05 17:00 Cyprus 1. Division APOEL - Paphos
05.05 17:15 Greece Super League Aris - Olympiakos Piraeus
05.05 17:30 Estonia Meistriliiga Levadia - Tulevik
05.05 17:30 Bulgaria Parva Liga Cherno More - Botev Plovdiv
05.05 18:00 Poland 1. Liga Jastrzębie - Miedź Legnica
05.05 18:00 Lithuania A Lyga Sūduva - Trakai
05.05 18:00 Czech Republic 2. Liga FNL Lisen - Táborsko
05.05 18:00 Czech Republic 2. Liga FNL Varnsdorf - Vysočina Jihlava
05.05 18:00 Czech Republic 2. Liga FNL Třinec - Ústí nad Labem
05.05 18:00 Czech Republic 2. Liga FNL Blansko - Chrudim
05.05 18:00 Latvia Virsliga Metta / LU - Liepāja
05.05 18:00 Switzerland Swiss Cup Servette - St. Gallen
05.05 18:00 Mexico U20 League León U20 - Monterrey U20
05.05 18:15 Slovenia 1. SNL Domžale - Olimpija
05.05 18:30 Czech Republic Czech Cup Sparta Praha - Slavia Praha
05.05 18:30 Czech Republic 2. Liga FNL Vlašim - Slavoj Vyšehrad
05.05 18:30 Belarus Pershaya Liga Krumkachy - Baranovichi
05.05 18:30 Finland Ykkonen TPS - VPS
05.05 19:00 Estonia Meistriliiga Trans - Tammeka
05.05 19:00 Croatia 1. HNL Hajduk Split - Dinamo Zagreb
05.05 19:00 Poland 2. Liga East Katowice - Olimpia Elbląg
05.05 19:00 Ukraine Premier League Oleksandria - Kolos Kovalivka
05.05 19:00 Ukraine Premier League Vorskla - Desna
05.05 19:00 Ukraine Premier League Dnipro-1 - Zorya
05.05 19:00 Romania Liga 1 Sepsi - Universitatea Craiova
05.05 19:05 Serbia Super Liga Rad Beograd - Crvena Zvezda
05.05 19:30 Greece Super League Panathinaikos - Asteras Tripolis
05.05 19:30 Estonia Meistriliiga Nõmme Kalju - Flora
05.05 19:30 Denmark First Division Hvidovre - Kolding IF
05.05 19:30 Cyprus 1. Division AEL - Anorthosis
05.05 19:30 Germany Regionalliga: West Preußen Münster - Lippstadt 08
05.05 19:45 Bulgaria Parva Liga Tsarsko selo - Levski Sofia
05.05 20:00 Poland Ekstraklasa Stal Mielec - Raków Częstochowa
05.05 20:00 Poland 1. Liga Nieciecza - Korona Kielce
05.05 20:00 Germany 3. Liga Uerdingen - Viktoria Köln
05.05 20:00 Germany 3. Liga MSV Duisburg - Bayern München II
05.05 20:00 Germany 3. Liga Unterhaching - Waldhof Mannheim
05.05 20:00 Germany 3. Liga Zwickau - Meppen
05.05 20:00 Germany 3. Liga Saarbrücken - Magdeburg
05.05 21:00 England Premier League 2 Divison Two Fulham U23 - West Bromwich Albion U23
05.05 21:00 Brazil Paraense Tuna Luso - Itupiranga
05.05 21:00 Portugal Primeira Liga Marítimo - Gil Vicente
05.05 21:00 Portugal Primeira Liga Sporting Braga - Paços de Ferreira
05.05 21:30 Greece Super League AEK Athens - PAOK
05.05 21:40 Saudi Arabia Pro League Al Nassr - Al Faisaly
05.05 22:00 Europe Champions League Chelsea - Real Madrid
05.05 22:00 Brazil Paraense Independente PA - Castanhal
05.05 22:00 Guatemala Liga Nacional Deportivo Sanarate - Guastatoya
05.05 22:30 Egypt Premier League Ceramica Cleopatra - Al Mokawloon
05.05 22:30 Egypt Premier League Aswan - Al Masry
05.05 22:30 Egypt Premier League Ismaily - El Gounah
05.05 22:30 Egypt Premier League Misr Lel Makasa - El Geish
05.05 23:00 Ecuador Primera B Guayaquil - Puerto Quito
05.05 23:15 Colombia Torneo Betplay Leones FC - Fortaleza CEIF
05.05 23:15 Portugal Primeira Liga Rio Ave - Sporting CP
05.05 23:30 El Salvador Primera Division Firpo - Isidro Metapán