Bültende Maç Arama:
Tarih Ülke Lig Takımlar
12.05 12:30 Australia Northern NSW FFA Cup Preliminary West Wallsend - Dudley Redhead Senior
12.05 13:00 OYNANIYOR Korea Republic K-League 1 Suwon Bluewings - Jeju United
12.05 13:00 Ert. Korea Republic K-League 1 Seongnam - Jeonbuk Motors
12.05 13:00 OYNANIYOR Japan J-League Kawasaki Frontale - Vegalta Sendai
12.05 13:00 OYNANIYOR Japan J-League Nagoya Grampus - Kashima Antlers
12.05 13:30 OYNANIYOR Korea Republic K-League 1 Gangwon - Ulsan
12.05 14:00 Ert. Korea Republic K-League 1 Daegu - Seoul
12.05 14:00 OYNANIYOR Poland 2. Liga East Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków
12.05 14:20 OYNANIYOR Australia A-League Perth Glory - Western United
12.05 15:00 Italy PrimaVera 1 Bologna U19 - Lazio U19
12.05 15:30 Tunisia Ligue 1 ES Tunis - Métlaoui
12.05 15:30 Tunisia Ligue 1 Stade Tunisien - Club Africain
12.05 15:30 Tunisia Ligue 1 Ben Guerdane - CA Bizertin
12.05 15:30 Tunisia Ligue 1 Etoile du Sahel - Olympique Béja
12.05 15:30 Tunisia Ligue 1 Monastir - Slimane
12.05 15:30 Tunisia Ligue 1 Kairouan - Tataouine
12.05 15:30 Tunisia Ligue 1 Rejiche - CS Sfaxien
12.05 16:00 Turkey 2. Lig: Play-offs 24 Erzincanspor - Hekimoğlu Trabzon
12.05 16:00 Turkey 2. Lig: Play-offs Ankara Demirspor - Kocaelispor
12.05 16:00 Turkey 2. Lig: Play-offs Van BB - Sakaryaspor
12.05 16:00 Italy Primavera 2 Pisa U19 - Reggina U19
12.05 16:00 Turkey 2. Lig: Play-offs Kırklarelispor - Kırşehir Belediyespor
12.05 16:40 Uzbekistan Professional Football League Navbahor - Surkhon
12.05 16:50 Uzbekistan Professional Football League Pakhtakor - Kokand-1912
12.05 17:00 Mexico U20 League Mexiquense U20 - Pachuca U20
12.05 17:00 Ukraine Persha Liga Volyn - Prykarpattia
12.05 17:00 Poland 2. Liga East Polkowice - Olimpia Grudziądz
12.05 17:00 Italy Primavera 2 Reggiana U19 - Vicenza Virtus U19
12.05 17:00 Croatia 1. HNL Slaven Koprivnica - Rijeka
12.05 17:00 Bulgaria Parva Liga Arda - CSKA 1948 Sofia
12.05 17:00 Ukraine Persha Liga VPK-Ahro Shevchenkivka - Veres
12.05 18:00 Cyprus 1. Division Paphos - Doxa
12.05 18:00 Ukraine Persha Liga Alians Lypova Dolyna - Polessya
12.05 18:30 Finland Ykkonen PK-35 - MuSa
12.05 18:30 Finland Ykkonen VPS - Gnistan
12.05 19:00 Poland 1. Liga Radomiak Radom - Nieciecza
12.05 19:00 Norway Eliteserien Kristiansund - Bodø / Glimt
12.05 19:00 Czech Republic Fortuna Liga Sparta Praha - Viktoria Plzeň
12.05 19:00 Germany Bundesliga Schalke 04 - Hertha BSC
12.05 19:05 Croatia 1. HNL Dinamo Zagreb - Varaždin
12.05 19:10 Austria Erste Liga Lafnitz - Wacker Innsbruck
12.05 19:15 Switzerland Super League Servette - Lausanne Sport
12.05 19:30 Greece Super League Aris - Panathinaikos
12.05 19:30 Greece Super League Asteras Tripolis - AEK Athens
12.05 19:30 Greece Super League Olympiakos Piraeus - PAOK
12.05 19:30 Sweden Allsvenskan Häcken - Örebro
12.05 19:30 Sweden Allsvenskan Djurgården - Östersunds FK
12.05 19:30 Sweden Allsvenskan Sirius - Elfsborg
12.05 19:30 Sweden Allsvenskan Kalmar - IFK Göteborg
12.05 19:30 Sweden Allsvenskan Varberg BoIS - Hammarby
12.05 19:30 Italy Serie A Cagliari - Fiorentina
12.05 19:30 Austria Erste Liga Amstetten - Floridsdorfer AC
12.05 19:30 Austria Erste Liga Juniors OÖ - Blau-Weiß Linz
12.05 19:30 Austria Erste Liga SV Horn II - Kapfenberger SV
12.05 19:30 Austria Erste Liga Grazer AK - Austria Lustenau
12.05 19:30 Austria Tipico Bundesliga Wolfsberger AC - LASK Linz
12.05 19:30 Austria Tipico Bundesliga Wattens - Sturm Graz
12.05 19:30 Bulgaria Parva Liga CSKA Sofia - Ludogorets
12.05 20:00 Russia Russian Cup Lokomotiv Moskva - Krylya Sovetov
12.05 20:00 Denmark First Division Viborg - Silkeborg
12.05 20:00 France Ligue 2 Toulouse - Pau
12.05 20:00 Denmark First Division Fremad Amager - Hvidovre
12.05 20:00 Austria Regionalliga: Mitte Wels - Kalsdorf
12.05 20:00 Cyprus 1. Division Ethnikos Achna - Nea Salamis
12.05 20:00 Scotland Premiership Livingston - Rangers
12.05 20:00 Spain La Liga Sevilla - Valencia
12.05 20:00 Scotland Premiership Dundee United - Motherwell
12.05 20:10 Argentina Copa Argentina Estudiantes de San Luis - Villa San Carlos
12.05 20:30 Romania Romania Cup Şirineaşa - Universitatea Craiova
12.05 20:30 Israel State Cup Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv
12.05 20:30 Iceland Pepsideild KA - Leiknir Reykjavík
12.05 20:30 Germany Regionalliga: West Fortuna Düsseldorf II - Preußen Münster
12.05 20:30 Scotland Premiership Celtic - St. Johnstone
12.05 21:00 Norway Eliteserien Brann - Vålerenga
12.05 21:00 Brazil Paulista A2 Portuguesa Santista - São Bernardo
12.05 21:00 Brazil Paulista A2 EC São Bernardo - Portuguesa
12.05 21:00 Brazil Paulista A2 Rio Claro - Monte Azul
12.05 21:00 Brazil Paulista A2 Sertãozinho - Oeste
12.05 21:00 Guatemala Liga Nacional Iztapa - Comunicaciones
12.05 21:00 Netherlands Eerste Divisie Excelsior - Go Ahead Eagles
12.05 21:00 Netherlands Eerste Divisie FC Eindhoven - Jong Utrecht
12.05 21:00 Netherlands Eerste Divisie SC Cambuur - NAC Breda
12.05 21:00 Netherlands Eerste Divisie Almere City - Jong PSV
12.05 21:00 Netherlands Eerste Divisie De Graafschap - Helmond Sport
12.05 21:00 Netherlands Eerste Divisie MVV Maastricht - FC Den Bosch
12.05 21:00 Netherlands Eerste Divisie Telstar - Jong Ajax
12.05 21:00 Netherlands Eerste Divisie TOP Oss - Roda JC Kerkrade
12.05 21:00 Netherlands Eerste Divisie NEC - FC Dordrecht
12.05 21:00 Netherlands Eerste Divisie FC Volendam - Jong AZ
12.05 21:00 Spain La Liga Celta de Vigo - Getafe
12.05 21:00 Spain La Liga Huesca - Athletic Club
12.05 21:10 Croatia 1. HNL Hajduk Split - Gorica
12.05 21:25 Austria Erste Liga Liefering - Austria Klagenfurt
12.05 21:30 Switzerland Super League Sion - Luzern
12.05 21:30 Switzerland Super League Zürich - St. Gallen
12.05 21:30 Austria Tipico Bundesliga Salzburg - Rapid Vienna
12.05 21:30 Brazil Paranaense 1 Azuriz - Paraná
12.05 21:30 Brazil Paranaense 1 Maringá - Toledo Brazil
12.05 21:30 Brazil Paranaense 1 Operário PR - Cascavel CR
12.05 21:30 Brazil Paranaense 1 Athletico PR - Londrina
12.05 21:30 Brazil Paranaense 1 Cascavel - Rio Branco PR
12.05 21:30 Brazil Paranaense 1 Coritiba - Cianorte
12.05 21:45 Scotland Premiership Play-Offs Raith Rovers - Dundee
12.05 21:45 Brazil Paraense Paysandu - Castanhal
12.05 21:45 Italy Serie A Atalanta - Benevento
12.05 21:45 Italy Serie A Bologna - Genoa
12.05 21:45 Italy Serie A Sassuolo - Juventus
12.05 21:45 Italy Serie A Torino - Milan
12.05 21:45 Italy Serie A Lazio - Parma
12.05 21:45 Italy Serie A Inter - Roma
12.05 21:45 Italy Serie A Sampdoria - Spezia
12.05 21:45 Belgium Pro League Genk - Anderlecht
12.05 21:45 Scotland Premiership Aberdeen - Hibernian
12.05 21:45 Scotland Premiership Kilmarnock - St. Mirren
12.05 21:45 Scotland Premiership Ross County - Hamilton Academical
12.05 22:00 France Coupe de France Montpellier - Paris Saint Germain
12.05 22:00 Bolivia Liga De Futbol Prof Santa Cruz - Real Potosí
12.05 22:15 England Premier League Chelsea - Arsenal
12.05 22:15 Iceland Pepsideild Fylkir - KR
12.05 22:15 Portugal Primeira Liga Vitória SC - Famalicão
12.05 23:00 Brazil Paulista A2 Velo Clube - Taubaté
12.05 23:00 Brazil Paulista A2 Osasco Audax - XV de Piracicaba
12.05 23:00 Brazil Paulista A2 RB Brasil - Água Santa
12.05 23:00 Brazil Paulista A2 Atibaia - Juventus
12.05 23:00 Spain La Liga Atlético Madrid - Real Sociedad
12.05 23:15 Colombia Torneo Betplay Cortuluá - Leones FC
12.05 23:15 Colombia Torneo Betplay Fortaleza CEIF - Atlético Huila
12.05 23:30 Ecuador Primera B Chacaritas - Cumbaya
12.05 23:30 Ecuador Primera B LDU Portoviejo - Gualaceo
12.05 23:30 Ecuador Primera B América de Quito - Guayaquil